Michal Hladík
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Jiskra Měřín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1071 (ø 89,25) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Vel. Meziříčí B - Měřín | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Měřín - Sapeli | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Dukovany - Měřín | 1:6 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:30 | Měřín - Želetava | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Rozsochy - Měřín | 1:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Měřín - Rokytnice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | Náměšť - Měřín | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Měřín - Nové Město B | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Vel. Bíteš B - Měřín | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Měřín - Bory | 4:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Nedvědice - Měřín | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:00 | Měřín - HFK Třebíč | 1:0 (1:0) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 25.10. 14:30 | Měřín B - Hamry | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 22 | 1809 (ø 82,22) | 2 (ø 0,09) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 10 | 758 (ø 75,80) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 24 | 2045 (ø 85,20) | 6 (ø 0,25) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 24 | 1940 (ø 80,83) | 5 (ø 0,20) | 4 (ø 0,16) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 24 | 1999 (ø 83,29) | 5 (ø 0,20) | 12 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 7 | 585 (ø 83,57) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 19 | 852 (ø 44,84) | 2 (ø 0,10) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 5 | 418 (ø 83,60) | 1 (ø 0,20) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 16 | 766 (ø 47,87) | 4 (ø 0,25) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 23 | 1800 (ø 78,26) | 2 (ø 0,08) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 3 | 180 (ø 60,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 22 | 1870 (ø 85,00) | 2 (ø 0,09) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 5 | 344 (ø 68,80) | 6 (ø 1,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |




