Michal Srbecký

2026-2027

FK Libochovice

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 FK Libochovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Čížkovice - Libochovice B 4:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Libochovice B - Lukavec B 2:3 (1:1) 90 1 0 0 ano
13.09. 17:00 Pokratice B - Libochovice B 5:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
19.09. 16:30 Libochovice B - V.Žern. 4:5 (4:2) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Libochovice B - Čes. Kopisty 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Vchynice - Libochovice B 2:3 (1:3) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Velemín - Libochovice B 3:6 (2:4) 90 1 0 0 ano
31.10. 14:00 Libochovice B - Brozany B 6:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
07.11. 10:30 Libochovice B - Lovosice B 5:0 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 17 1305 (ø 76,76) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,11) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 13 556 (ø 42,76) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 8 (ø 0,61) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 20 1561 (ø 78,05) 7 (ø 0,35) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 22 1563 (ø 71,04) 3 (ø 0,13) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 20 1286 (ø 64,30) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 7 201 (ø 28,71) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 4 114 (ø 28,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. B 22 1489 (ø 67,68) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 10 333 (ø 33,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 24 2081 (ø 86,70) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 5 115 (ø 23,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B 24 1655 (ø 68,95) 8 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. B 6 83 (ø 13,83) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 22 1748 (ø 79,45) 6 (ø 0,27) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)