Emil Kvasnička

2026-2027

TJ Olbramovice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Olbramovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
138 (ø 46,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
13.09. 10:15 Olbramovice - Vrbovec 2:0 (1:0) 31 59 1 0 0 ne
19.09. 13:00 Prosiměřice - Olbramovice 5:3 (2:2) 80 80 0 0 0 ano
26.09. 10:15 Olbramovice - Dobřínsko 1:3 (0:1) 27 63 1 0 0 ne

Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 16:00 Olbramovice B - Jezeřany B 1:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 10:15 Olbramovice B - Petrovice 8:3 (5:2) 90 0 0 0 ano
20.09. 10:15 Olbramovice B - H. Kounice B 6:0 (2:0) 90 1 0 0 ano
27.09. 15:30 Loděnice - Olbramovice B 2:5 (1:2) 90 2 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor 2 111 (ø 55,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 5 366 (ø 73,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 5 371 (ø 74,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 3 246 (ø 82,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 16 1233 (ø 77,06) 6 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 10 856 (ø 85,60) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 24 1901 (ø 79,20) 8 (ø 0,33) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 16 1027 (ø 64,18) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 3 253 (ø 84,33) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)