Radek Ungr
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | FK Loket |
| 2022-2023 | TJ Sokol Lipová |
| 2019-2020 | FK Olympie Březová |
| 2019-2020 | FK Loket |
| 2018-2019 | Cembrit Beroun |
| 2015-2016 | FK Loket |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 362 (ø 72,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:00 | Rychnov - Loket | 1:2 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 14:00 | Loket - Habartov | 5:2 (2:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.09. 17:00 | Žlutice - Loket | 2:1 (1:0) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 19.09. 13:30 | Loket - Nejdek | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 14:00 | Kraslice - Loket | 1:1 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 13:00 | Loket - Chodov | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Plesná - Loket | 2:3 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 12:30 | Loket - Březová B | 7:0 kont. (7:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 11:30 | Loket - Teplá | 5:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Nová Role - Loket | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 07.11. 11:00 | Loket - Lomnice | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Jindřichovice - Loket B | 5:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 17:00 | Loket B - Oloví | 1:4 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 16:30 | Loket B - Lomnice B | 2:3 (2:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.10. 16:00 | Loket B - Citice | 1:3 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 15:30 | Loket B - Nové Sedlo B | 6:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Loket B - Krajková | 2:2 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 13:00 | Svatava B - Loket B | 2:4 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 07.11. 14:00 | Loket B - Rychnov B | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 2 | 136 (ø 68,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 8 | 643 (ø 80,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 14 | 1168 (ø 83,42) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 7 | 384 (ø 54,85) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.A třída | 8 | 650 (ø 81,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 19 | 1263 (ø 66,47) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 7 | 511 (ø 73,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 12 | 854 (ø 71,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 7 | 555 (ø 79,28) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 5 | 344 (ø 68,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 19 | 1080 (ø 56,84) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 19 | 971 (ø 51,10) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 15 | 990 (ø 66,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |




