Jaroslav Kozák
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Ruprechtice |
| 2021-2022 | TJ Tatran Bílý Kostel nad Nisou |
| 2021-2022 | Slovan Frýdlant |
| 2015-2016 | Slovan Frýdlant |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Liberecký | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 320 (ø 64,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 20.09. 16:30 | Studenec - Frýdlant | 5:0 (2:0) | 34 | 56 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 26.09. 10:30 | Frýdlant - Kr. Studánka | 2:1 (1:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 13:00 | Žandov - Frýdlant | 2:3 (1:2) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 10:30 | Frýdlant - Košťálov | 4:2 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Ruprechtice - Frýdlant | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Liberecký | Liberec | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 7 (ø 1,40) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 15:00 | Frýdlant B - Kr. Studánka B | 3:6 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Frýdlant B - Bulovka | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 1 | ano | |||
| 19.09. 18:00 | Frýdlant B - Chotyně | 10:0 (4:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Nová Ves - Frýdlant B | 4:2 (2:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Frýdlant B - B. Kostel B | 5:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | 1.A třída | 1 | 34 (ø 34,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 5 | 204 (ø 40,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 6 | 493 (ø 82,16) | 6 (ø 1,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 22 | 1689 (ø 76,77) | 9 (ø 0,40) | 4 (ø 0,18) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 1 | 62 (ø 62,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 14 | 1013 (ø 72,35) | 3 (ø 0,21) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 18 | 1483 (ø 82,38) | 4 (ø 0,22) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 11 | 847 (ø 77,00) | 10 (ø 0,90) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. B | 2 | 88 (ø 44,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 7 | 581 (ø 83,00) | 5 (ø 0,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 17 | 1295 (ø 76,17) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 8 | 605 (ø 75,62) | 3 (ø 0,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 1 | 62 (ø 62,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 1 | 9 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 11 | 912 (ø 82,90) | 13 (ø 1,18) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. B | 2 | 124 (ø 62,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 17 | 1034 (ø 60,82) | 4 (ø 0,23) | 8 (ø 0,47) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 13 | 746 (ø 57,38) | 8 (ø 0,61) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 20 | 1709 (ø 85,45) | 7 (ø 0,35) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. B | 2 | 65 (ø 32,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 4 | 346 (ø 86,50) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 18 | 806 (ø 44,77) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | 1.B třída sk. B | 10 | 729 (ø 72,90) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Liberecký | 1.B třída sk. B | 4 | 140 (ø 35,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




