Václav Sklenář
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2016-2017 | TJ Sokol Daleké Dušníky |
| 2015-2016 | FK Obořiště 1920 |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Příbram | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 6 (ø 0,75) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Višňová - D. Dušníky | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | D. Dušníky - Jince | 5:0 (4:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | N. Knín - D. Dušníky | 3:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | D. Dušníky - Milín B | 7:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:30 | Březnice - D. Dušníky | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 10:30 | D. Dušníky - Podlesí B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Stará Huť - D. Dušníky | 1:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | D. Dušníky - Petrovice | 3:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 20.09. 16:30 | D. Dušníky B - Třebsko | 8:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | D. Dušníky B - Obory | 1:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 25 | 2203 (ø 88,12) | 12 (ø 0,48) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 26 | 2296 (ø 88,30) | 11 (ø 0,42) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 23 | 2014 (ø 87,56) | 13 (ø 0,56) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 21 | 1725 (ø 82,14) | 10 (ø 0,47) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 19 | 1600 (ø 84,21) | 6 (ø 0,31) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 13 (ø 1,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 1 | 31 (ø 31,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 4 | 209 (ø 52,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 11 | 940 (ø 85,45) | 9 (ø 0,81) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 9 | 414 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 24 | 2065 (ø 86,04) | 17 (ø 0,70) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 16 | 495 (ø 30,93) | 7 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 21 | 1872 (ø 89,14) | 28 (ø 1,33) | 4 (ø 0,19) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 25 | 1968 (ø 78,72) | 5 (ø 0,20) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 12 | 694 (ø 57,83) | 9 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 23 | 2070 (ø 90,00) | 19 (ø 0,82) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




