Jiří Suchánek

2026-2027

TJ Sokol Terezín

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 TJ Sokol Terezín
2019-2020 FK Křešice
2018-2019 Slavoj Bohušovice nad Ohří
2017-2018 TJ Mojžíř
2017-2018 FK Křešice
2015-2016 FK Křešice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
684 (ø 85,50) 1 (ø 0,12) 5 (ø 0,62) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Žitenice - Terezín 3:11 (3:6) 90 0 0 0 ano
05.09. 14:00 Terezín - Dobříň 2:0 (1:0) 86 86 0 1 0 ano
12.09. 17:00 Sulejovice - Terezín 5:2 (2:0) 90 1 1 0 ano
03.10. 13:00 Terezín - Roudnice B 4:1 (1:0) 58 58 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Libotenice - Terezín 3:0 (2:0) 0 0 0 0 ne
17.10. 12:30 Terezín - Bechlín 0:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Travčice - Terezín 1:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
31.10. 11:00 Terezín - Mšené lázně 4:2 (2:1) 90 0 1 0 ano
07.11. 11:00 Terezín - Rovné 0:11 (0:5) 90 0 0 0 ano

Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
27.09. 16:30 Terezín B - Úpohlavy 3:1 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 3 266 (ø 88,66) 1 (ø 0,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B 17 1530 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 3 (ø 0,16) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 24 1952 (ø 81,33) 2 (ø 0,08) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 23 1984 (ø 86,26) 4 (ø 0,17) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 2 136 (ø 68,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 7 575 (ø 82,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 16 1398 (ø 87,37) 1 (ø 0,06) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 17 1517 (ø 89,23) 2 (ø 0,11) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 15 1330 (ø 88,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 16 1330 (ø 83,12) 3 (ø 0,18) 6 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 23 2069 (ø 89,95) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)