Josef Kálal

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2021-2022 AFK Smetanova Lhota
2021-2022 FK Mirotice
2014-2015 AFK Smetanova Lhota

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Písek | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)
15.08. 16:00 Kluky - Sm. Lhota 3:1 (2:0) 90 0 0 1 ano
30.08. 15:00 Chyšky - Sm. Lhota 2:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Sm. Lhota - Bernartice B 7:1 (6:0) 90 2 0 0 ano
13.09. 16:00 Sm. Lhota - Podolí 8:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Sm. Lhota - Kostelec 9:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 14:00 Sm. Lhota - Kestřany 4:2 (2:1) 90 0 1 0 ano
04.10. 16:00 Čížová B - Sm. Lhota 1:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Sm. Lhota - Hradiště B 3:2 (1:1) 90 1 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 7 (ø 0,30) 6 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 8 (ø 0,42) 4 (ø 0,21) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 10 (ø 0,45) 7 (ø 0,31) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 7 (ø 0,31) 9 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 7 (ø 0,36) 5 (ø 0,26) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 6 (ø 0,33) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 8 (ø 0,50) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 25 2087 (ø 83,48) 2 (ø 0,08) 12 (ø 0,48) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 22 1467 (ø 66,68) 8 (ø 0,36) 7 (ø 0,31) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | III. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 7 529 (ø 75,57) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)