Jakub Pípal

2026-2027

FK METEOR Tábor

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FK METEOR Tábor

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
682 (ø 85,25) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25)
08.08. 17:00 Osek - Met. Tábor 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
15.08. 10:30 Met. Tábor - Strunkovice 5:3 (2:1) 56 56 0 0 0 ano
29.08. 10:30 Met. Tábor - Mirovice 5:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
04.09. 17:30 Zl. Koruna - Met. Tábor 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
11.09. 17:30 D. Dvořiště - Met. Tábor 2:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 10:30 Met. Tábor - Semice 4:2 (2:1) 90 1 0 0 ano
03.10. 10:30 Met. Tábor - Kaplice 1:2 (1:1) 86 86 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Slavia ČB - Met. Tábor 0:3 (0:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 6 506 (ø 84,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 24 2106 (ø 87,75) 3 (ø 0,12) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Jihočeský | 1.B třída sk. C 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 22 1980 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 24 2087 (ø 86,95) 2 (ø 0,08) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 19 1612 (ø 84,84) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 19 1622 (ø 85,36) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,21) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 1634 (ø 77,80) 5 (ø 0,23) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 12 1048 (ø 87,33) 1 (ø 0,08) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 12 927 (ø 77,25) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)
Jihočeský | Tábor | III. třída 8 710 (ø 88,75) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 14 1243 (ø 88,78) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 7 620 (ø 88,57) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)