Jan Vodrážka
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | SK Petřín Plzeň |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 245 (ø 81,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.08. 18:30 | Petřín B - Klatovy | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.08. 17:30 | H. Bříza - Petřín B | 1:7 (0:4) | 65 | 65 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.08. 18:00 | Petřín B - Přeštice | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 103 (ø 34,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Petřín - Domažlice B | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 14.08. 19:00 | Hluboká - Petřín | 1:0 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 10:15 | Petřín - Soběslav | 2:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 17:00 | Táborsko B - Petřín | 1:1 (1:0) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 10:15 | Petřín - Milevsko | 3:0 (1:0) | 27 | 27 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 3 | 245 (ø 81,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 3 | 103 (ø 34,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 14 | 997 (ø 71,21) | 2 (ø 0,14) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 9 | 182 (ø 20,22) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 5 | 289 (ø 57,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 16 | 485 (ø 30,31) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 46 (ø 46,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 24 | 1522 (ø 63,41) | 8 (ø 0,33) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 3 | 147 (ø 49,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 25 | 1633 (ø 65,32) | 10 (ø 0,40) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 5 | 321 (ø 64,20) | 5 (ø 1,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 24 | 1417 (ø 59,04) | 9 (ø 0,37) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 8 | 693 (ø 86,62) | 9 (ø 1,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,37) |
| Divize A | 1 | 10 (ø 10,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 1 | 73 (ø 73,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 13 (ø 13,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 1 | 22 (ø 22,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 5 | 38 (ø 7,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 10 | 460 (ø 46,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 5 | 57 (ø 11,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




