Milan Skoupý
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | EP Merklín |
| 2022-2023 | TJ Sokol Pernink |
| 2019-2020 | EP Merklín |
| 2014-2015 | TJ Děpoltovice |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 16 | 1379 (ø 86,18) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 15 | 1244 (ø 82,93) | 1 (ø 0,06) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 17 | 1494 (ø 87,88) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 8 | 659 (ø 82,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 9 (ø 0,39) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 4 (ø 0,20) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 14 | 1016 (ø 72,57) | 4 (ø 0,28) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 9 | 753 (ø 83,66) | 7 (ø 0,77) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 23 | 2024 (ø 88,00) | 4 (ø 0,17) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) |




