Martin Vaňura

2026-2027

TJ Loděnice

PoziceBrankář
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Loděnice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 16:00 Loděnice - Skalice 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 10:15 Petrovice - Loděnice 2:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
06.09. 16:00 Loděnice - Rakšice B 1:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 10:15 Bohutice - Loděnice 1:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
27.09. 15:30 Loděnice - Olbramovice B 2:5 (1:2) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:30 Rybníky - Loděnice 7:3 (2:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Loděnice - Branišovice 0:3 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 20 1800 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 3 (ø 0,60) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 6 531 (ø 88,50) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 6 494 (ø 82,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 8 634 (ø 79,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 17 1473 (ø 86,64) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B 14 1239 (ø 88,50) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)