Petr Chadraba

2026-2027

TJ Sokol Bohdalice

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Sokol Bohdalice
2025-2026 TJ Heršpice
2025-2026 TJ Lysovice
2023-2024 FK Křižanovice
2020-2021 TJ Sokol Brankovice
2018-2019 FK Křižanovice
2015-2016 TJ Sokol Brankovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
705 (ø 88,12) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 16:30 Bohdalice - Velká n. Vel. 7:2 (2:1) 90 0 1 0 ano
23.08. 16:30 SK Uhřice - Bohdalice 0:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
29.08. 15:30 Bohdalice - Kostice 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 16:00 Bohdalice - Hoštice 3:2 (2:0) 75 75 0 1 0 ano
13.09. 10:00 Vyškov - Bohdalice 1:2 (1:2) 90 0 1 0 ano
19.09. 15:30 Bohdalice - Ratíškovice B 4:0 (3:0) 90 0 1 0 ano
27.09. 15:30 Tvrdonice - Bohdalice 3:4 (3:2) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Bohdalice - Heršpice 6:1 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. C 6 525 (ø 87,50) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 9 436 (ø 48,44) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 8 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 8 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 21 1890 (ø 90,00) 3 (ø 0,14) 4 (ø 0,19) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 6 (ø 0,24) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 2 (ø 0,09) 7 (ø 0,31) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 3 224 (ø 74,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 16 1396 (ø 87,25) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,31) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)