Josef Marek
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 7.3 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Tatran Hostinné |
| 2019-2020 | TJ Sokol Prosečné |
| 2015-2016 | TJ Tatran Hostinné |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 112 (ø 56,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 17:00 | Hostinné - St. Buky | 4:5 (1:1) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Žacléř - Hostinné | 1:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 16:00 | Úpice - Hostinné | 3:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 15:30 | Hostinné - Volanov | 2:5 (1:4) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 14:00 | Hostinné B - Rtyně B | 7:3 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 14:00 | Hostinné B - Jan. Lázně | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 14:00 | Ml. Buky B - Hostinné B | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Hostinné B - Kalná B | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Radvanice - Hostinné B | 2:2 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 13:30 | Hostinné B - Mostek B | 0:7 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | St. Buky B - Hostinné B | 3:7 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 13:00 | Hostinné B - Čer. Důl | 4:2 (4:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Strážné - Hostinné B | 3:3 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 1 | ano | |||
| 25.10. 11:30 | Kunčice - Hostinné B | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 1 | 68 (ø 68,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 6 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 7 (ø 0,50) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 4 (ø 0,19) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B | 11 | 742 (ø 67,45) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. O postup | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 11 | 944 (ø 85,81) | 1 (ø 0,09) | 6 (ø 0,54) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 12 | 1027 (ø 85,58) | 5 (ø 0,41) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 21 | 1536 (ø 73,14) | 8 (ø 0,38) | 6 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |




