Jan Samec

2026-2027

TJ Sokol Stádlec

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Sokol Stádlec

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Tábor | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Želeč - Stádlec 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Stádlec - Chýnov B 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Jistebnice B - Stádlec 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:30 Stádlec - Veselí B 3:1 (3:1) 90 1 0 0 ano
19.09. 15:00 Vlkov - Stádlec 2:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
03.10. 16:00 Dražice B - Stádlec 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:30 Stádlec - Vlastiboř 4:3 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 22 1980 (ø 90,00) 4 (ø 0,18) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 20 1800 (ø 90,00) 5 (ø 0,25) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 20 1800 (ø 90,00) 3 (ø 0,15) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 16 1440 (ø 90,00) 3 (ø 0,18) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 19 1710 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 10 865 (ø 86,50) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 21 1890 (ø 90,00) 6 (ø 0,28) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 21 1890 (ø 90,00) 4 (ø 0,19) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | III. třída 20 1774 (ø 88,70) 18 (ø 0,90) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 14 1237 (ø 88,35) 8 (ø 0,57) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)