Jiří Klečacký

2026-2027

SK Tučapy

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 SK Tučapy

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Tábor | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 S.Ústí B - Tučapy 6:5 (2:2) 0 0 0 0 ne
04.09. 18:00 Tučapy - Rat. Hory 4:2 (4:1) 90 1 0 0 ano
12.09. 16:30 Tučapy - Březnice 6:3 (4:0) 90 1 1 1 ano
26.09. 16:00 Tučapy - Borotín 2:3 (0:0) 0 1 0 0 ne
10.10. 15:30 Tučapy - Větrovy B 8:3 (5:1) 90 1 1 0 ano

Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
03.10. 10:00 Chotoviny B - Tučapy B 4:2 (2:1) 0 0 0 0 ne
11.10. 15:30 Tučapy B - Větrovy C 8:4 (3:2) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 11 518 (ø 47,09) 2 (ø 0,18) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 4 (ø 1,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 2 112 (ø 56,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 4 344 (ø 86,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 11 917 (ø 83,36) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 10 875 (ø 87,50) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 13 988 (ø 76,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 8 674 (ø 84,25) 7 (ø 0,87) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 8 (ø 0,61) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 5 314 (ø 62,80) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)