Michal Křepelka
2026-2027
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Sokol Mladá Vožice |
| 2022-2023 | TJ Sokol Mladá Vožice |
| 2022-2023 | SK ZD Pojbuky |
| 2015-2016 | SK ZD Pojbuky |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 (ø 8,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 17:30 | Ml. Vožice - Sepekov | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 17:00 | Ml. Vožice - Rudolfov | 1:1 (1:1) | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Ml. Vožice - Lišov | 4:1 (2:1) | 8 | 82 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | Ml. Vožice - Jistebnice | 2:3 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 16:00 | Řepeč/Opařany - Ml. Vožice B | 5:2 (3:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | Malšice - Ml. Vožice B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Ml. Vožice B - Větrovy B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:00 | Radětice - Ml. Vožice B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:00 | Rat. Hory - Ml. Vožice B | 3:2 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Ml. Vožice B - Met. Tábor C | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:30 | Myslkovice - Ml. Vožice B | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 8 (ø 8,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 4 | 24 (ø 6,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 11 (ø 0,57) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 7 | 149 (ø 21,28) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 6 (ø 0,42) | 6 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 9 | 63 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 10 (ø 0,55) | 6 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 330 (ø 27,50) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 4 (ø 0,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 19 | 1710 (ø 90,00) | 16 (ø 0,84) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 7 | 543 (ø 77,57) | 3 (ø 0,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 9 | 721 (ø 80,11) | 2 (ø 0,22) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 21 | 1560 (ø 74,28) | 11 (ø 0,52) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 22 | 1777 (ø 80,77) | 4 (ø 0,18) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 22 | 1791 (ø 81,40) | 14 (ø 0,63) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 22 | 1735 (ø 78,86) | 20 (ø 0,90) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




