Marek Tuza
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | Čechie Zastávka |
| 2022-2023 | FC Moravský Krumlov |
| 2020-2021 | TJ Suchohrdly |
| 2020-2021 | FC Moravský Krumlov |
| 2018-2019 | TJ Sokol Troskotovice |
| 2018-2019 | FC Moravský Krumlov |
| 2015-2016 | FC Moravský Krumlov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 861 (ø 86,10) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | M. Krumlov - Ratíškovice | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 17:00 | Tišnov - M. Krumlov | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | M. Krumlov - Rosice | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:30 | Bosonohy - M. Krumlov | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | M. Krumlov - Kohoutovice | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Rousínov - M. Krumlov | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Mor. Knínice - M. Krumlov | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 12:30 | M. Krumlov - Ivančice | 6:1 (5:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Cézava - M. Krumlov | 3:0 (2:0) | 51 | 51 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 17.10. 14:30 | Lednice - M. Krumlov | 1:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 24.10. 14:30 | M. Krumlov - Rohatec | 2:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Ráječko - M. Krumlov | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 10:30 | 1.SC Mládež - M. Krumlov B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 27 | 2430 (ø 90,00) | 2 (ø 0,07) | 8 (ø 0,29) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 6 (ø 0,24) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 26 | 2330 (ø 89,61) | 3 (ø 0,11) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 28 | 2507 (ø 89,53) | 2 (ø 0,07) | 6 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 3 | 195 (ø 65,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 4 | 349 (ø 87,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 27 | 2360 (ø 87,40) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 13 | 987 (ø 75,92) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 3 | 236 (ø 78,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 17 | 1266 (ø 74,47) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 13 | 1019 (ø 78,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 10 | 794 (ø 79,40) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 11 | 802 (ø 72,90) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 3 | 204 (ø 68,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 13 | 1126 (ø 86,61) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 1 | 38 (ø 38,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 6 | 234 (ø 39,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 11 | 762 (ø 69,27) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |




