Radek Pasterný
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | TJ Sokol Troskotovice |
| 2018-2019 | FC Moravský Krumlov |
| 2015-2016 | FC Moravský Krumlov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 10:30 | 1.SC Mládež - M. Krumlov B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:00 | Suchohrdly - M. Krumlov B | 4:4 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.10. 15:30 | Oleksovice - M. Krumlov B | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | M. Krumlov B - Božice | 7:0 (2:0) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 15:00 | Hostěradice - M. Krumlov B | 2:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 14:00 | M. Krumlov B - Vedrovice | 6:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Hrušovany B - M. Krumlov B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 10:30 | M. Krumlov C - Lesonice | 2:3 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:00 | M. Krumlov C - Jezeřany B | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:00 | M. Krumlov C - H. Kounice B | 7:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | M. Krumlov C - Olbramovice B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 6 | 83 (ø 13,83) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 12 | 1036 (ø 86,33) | 1 (ø 0,08) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 7 | 202 (ø 28,85) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 19 | 1533 (ø 80,68) | 2 (ø 0,10) | 6 (ø 0,31) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 12 | 887 (ø 73,91) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 13 | 1151 (ø 88,53) | 3 (ø 0,23) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 2 | 134 (ø 67,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 17 | 1465 (ø 86,17) | 2 (ø 0,11) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 13 | 924 (ø 71,07) | 2 (ø 0,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 1 | 76 (ø 76,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 12 | 978 (ø 81,50) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 15 | 1193 (ø 79,53) | 5 (ø 0,33) | 6 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 1 | 24 (ø 24,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 19 | 1460 (ø 76,84) | 6 (ø 0,31) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 3 | 92 (ø 30,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 24 | 2010 (ø 83,75) | 2 (ø 0,08) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 1 | 19 (ø 19,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 17 | 1505 (ø 88,52) | 9 (ø 0,52) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,17) |




