Vladimír Vašák
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Sokol Herálec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 04.10. 15:00 | Herálec B - Hněvkovice B | 7:0 (5:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:00 | Kam. Lhota - Herálec B | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 (ø 11,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Lučice - Herálec | 1:7 (1:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 16:30 | Třešť B - Herálec | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 16:30 | Herálec - N. Ves u Sv. | 4:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 16:00 | Kamenice B - Herálec | 1:6 (0:2) | 17 | 73 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 13.09. 16:00 | Herálec - Rozsochatec | 8:0 (6:0) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 15:30 | Štoky - Herálec | 4:0 (4:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.10. 15:00 | Maraton B - Herálec | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 11.10. 15:00 | Herálec - G. Jeníkov | 1:3 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 2 | 22 (ø 11,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 14 | 958 (ø 68,42) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 15 | 707 (ø 47,13) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 7 (ø 0,77) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 23 | 1281 (ø 55,69) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 19 | 1075 (ø 56,57) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 4 | 302 (ø 75,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 19 | 1426 (ø 75,05) | 11 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 9 | 501 (ø 55,66) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 11 | 943 (ø 85,72) | 7 (ø 0,63) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 4 | 316 (ø 79,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 26 | 2079 (ø 79,96) | 8 (ø 0,30) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 23 | 2036 (ø 88,52) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 10 | 615 (ø 61,50) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 46 (ø 46,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 21 | 1686 (ø 80,28) | 8 (ø 0,38) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 6 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




