Michal Dvořák

2026-2027

TJ Sokol Herálec

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Herálec

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 16:00 Herálec B - Ledeč C 4:6 (2:4) 90 0 0 0 ano

Vysočina | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
753 (ø 75,30) 3 (ø 0,30) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 16:30 Lučice - Herálec 1:7 (1:4) 90 1 0 0 ano
16.08. 16:30 Herálec - Speřice B 3:0 (2:0) 62 62 0 0 0 ano
22.08. 16:30 Třešť B - Herálec 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Herálec - N. Ves u Sv. 4:1 (2:0) 62 62 1 1 0 ano
05.09. 16:00 Kamenice B - Herálec 1:6 (0:2) 90 1 0 0 ano
13.09. 16:00 Herálec - Rozsochatec 8:0 (6:0) 60 60 0 0 0 ano
19.09. 15:30 Štoky - Herálec 4:0 (4:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Herálec - Ždírec B 5:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Maraton B - Herálec 0:0 (0:0) 61 61 0 1 0 ano
11.10. 15:00 Herálec - G. Jeníkov 1:3 (0:1) 58 58 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 7 544 (ø 77,71) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 6 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 21 1663 (ø 79,19) 6 (ø 0,28) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 12 808 (ø 67,33) 5 (ø 0,41) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 25 2015 (ø 80,60) 10 (ø 0,40) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 4 270 (ø 67,50) 5 (ø 1,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 20 1687 (ø 84,35) 13 (ø 0,65) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 2 136 (ø 68,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 21 1616 (ø 76,95) 12 (ø 0,57) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 9 725 (ø 80,55) 9 (ø 1,00) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 13 1071 (ø 82,38) 6 (ø 0,46) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 25 2228 (ø 89,12) 14 (ø 0,56) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 5 329 (ø 65,80) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 23 1873 (ø 81,43) 8 (ø 0,34) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 2 66 (ø 33,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)