Lukáš Zelníček
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Višňové |
| 2025-2026 | FC Moravský Krumlov |
| 2017-2018 | FC Moravský Krumlov |
| 2016-2017 | Višňové |
| 2014-2015 | FC Moravský Krumlov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 648 (ø 72,00) | 5 (ø 0,55) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | M. Krumlov - Ratíškovice | 2:0 (0:0) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.08. 17:00 | Tišnov - M. Krumlov | 0:3 (0:2) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 16:30 | M. Krumlov - Rosice | 3:2 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:30 | Bosonohy - M. Krumlov | 0:1 (0:0) | 76 | 76 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 16:00 | M. Krumlov - Kohoutovice | 5:0 (2:0) | 59 | 59 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 16:00 | Rousínov - M. Krumlov | 0:3 (0:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Mor. Knínice - M. Krumlov | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Cézava - M. Krumlov | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | M. Krumlov - Boskovice | 3:2 (2:1) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | M. Krumlov B - Jamolice | 11:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:30 | M. Krumlov B - Troskotovice | 4:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Prosiměřice B - M. Krumlov B | 1:10 (0:5) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:00 | Suchohrdly - M. Krumlov B | 4:4 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 15:00 | M. Krumlov B - Božice | 7:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 7 | 548 (ø 78,28) | 5 (ø 0,71) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 6 | 126 (ø 21,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 11 | 883 (ø 80,27) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 17 | 1032 (ø 60,70) | 3 (ø 0,17) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 16 | 1382 (ø 86,37) | 5 (ø 0,31) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 15 | 646 (ø 43,06) | 5 (ø 0,33) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 17 | 1457 (ø 85,70) | 3 (ø 0,17) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 1 | 19 (ø 19,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 13 | 1010 (ø 77,69) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 11 | 908 (ø 82,54) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 13 | 1124 (ø 86,46) | 5 (ø 0,38) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 2 | 134 (ø 67,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 7 | 561 (ø 80,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 7 | 473 (ø 67,57) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 8 | 572 (ø 71,50) | 2 (ø 0,25) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 24 | 1985 (ø 82,70) | 4 (ø 0,16) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 4 | 250 (ø 62,50) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 1 | 75 (ø 75,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 29 | 2604 (ø 89,79) | 5 (ø 0,17) | 5 (ø 0,17) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 13 | 899 (ø 69,15) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 13 | 1107 (ø 85,15) | 17 (ø 1,30) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 27 | 2144 (ø 79,40) | 6 (ø 0,22) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 8 | 660 (ø 82,50) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 8 | 541 (ø 67,62) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |




