Josef Pátek

2026-2027

TJ Sokol Herálec

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Herálec

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 16:00 Herálec B - Ledeč C 4:6 (2:4) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:00 Herálec B - Lipnice B 21:0 (12:0) 90 2 0 0 ano
04.10. 15:00 Herálec B - Hněvkovice B 7:0 (5:0) 90 1 0 0 ano

Vysočina | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
158 (ø 79,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 16:30 Třešť B - Herálec 1:0 (0:0) 72 72 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Herálec - N. Ves u Sv. 4:1 (2:0) 0 0 0 0 ne
27.09. 15:30 Herálec - Ždírec B 5:2 (1:1) 86 86 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Herálec - G. Jeníkov 1:3 (0:1) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 1 72 (ø 72,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 20 1558 (ø 77,90) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 10 (ø 1,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 21 1661 (ø 79,09) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 11 (ø 1,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 23 1955 (ø 85,00) 5 (ø 0,21) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 10 784 (ø 78,40) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 19 1642 (ø 86,42) 4 (ø 0,21) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 5 (ø 0,50) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 23 2003 (ø 87,08) 14 (ø 0,60) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 2 145 (ø 72,50) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 12 1064 (ø 88,66) 9 (ø 0,75) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 7 (ø 0,53) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 18 1528 (ø 84,88) 8 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,16)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 18 1557 (ø 86,50) 7 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 7 586 (ø 83,71) 13 (ø 1,85) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 21 1751 (ø 83,38) 7 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 25 2165 (ø 86,60) 9 (ø 0,36) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 17 (ø 1,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,53)