Roman Mareček

2026-2027

Prosiměřice

Číslo hráče5
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 Prosiměřice
2021-2022 SK Chvalovice
2015-2016 FC INTER WINTER Havraníky

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 15:00 Troskotovice - Prosiměřice B 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 15:00 Suchohrdly - Prosiměřice B 6:3 (3:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:00 Šanov B - Prosiměřice B 6:5 (4:1) 0 0 0 0 ne
26.09. 13:00 Prosiměřice B - Oleksovice 3:3 (1:2) 0 0 0 0 ne
11.10. 15:00 Prosiměřice B - Hostěradice 1:6 (1:4) 90 0 1 0 ano
18.10. 15:00 Vedrovice - Prosiměřice B 8:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Jamolice - Prosiměřice B 1:3 (1:2) 90 0 1 0 ano
07.11. 14:00 Božice - Prosiměřice B 3:3 (2:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor 3 157 (ø 52,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C 16 1440 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A 16 1440 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor 11 814 (ø 74,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor 3 197 (ø 65,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C 14 1260 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A 13 1160 (ø 89,23) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A 24 2160 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)