Luděk Neubauer

2026-2027

SK Tučapy

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 SK Tučapy

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Tábor | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
12.09. 16:30 Tučapy - Březnice 6:3 (4:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:00 Řepeč/Opařany - Tučapy 2:2 (1:0) 90 1 0 0 ano
26.09. 16:00 Tučapy - Borotín 2:3 (0:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Malšice - Tučapy 2:5 (0:3) 90 0 1 0 ano
10.10. 15:30 Tučapy - Větrovy B 8:3 (5:1) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Tučapy - Ml. Vožice B 3:3 (3:2) 90 1 0 0 ano
31.10. 14:00 Met. Tábor C - Tučapy 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano

Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 5 (ø 2,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
13.09. 16:30 Tučapy B - Pojbuky 3:2 (2:0) 0 1 0 0 ne
27.09. 16:00 Tučapy B - Soběslav B 3:5 (1:2) 90 1 0 0 ano
11.10. 15:30 Tučapy B - Větrovy C 8:4 (3:2) 0 2 0 0 ne
25.10. 14:30 Tučapy B - Sudoměřice 3:0 (1:0) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 15 1350 (ø 90,00) 4 (ø 0,26) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 16 1048 (ø 65,50) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 2 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 5 (ø 0,83) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 3 129 (ø 43,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 8 706 (ø 88,25) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 13 909 (ø 69,92) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 5 (ø 0,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 13 1007 (ø 77,46) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 21 1552 (ø 73,90) 2 (ø 0,09) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 14 989 (ø 70,64) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 7 426 (ø 60,85) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)