Otto Bezchleba
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | SK Březiny |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Děčín | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 15:00 | Březiny - Františkov | 3:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 15:00 | Březiny - St.Šachov | 7:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | St.Křečany - Březiny | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:00 | Březiny - Dobkovice | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Březiny - Loko Děčín | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Huntířov - Březiny | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Březiny - Bynovec | 4:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 4 (ø 0,22) | 6 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 3 (ø 0,16) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 6 (ø 0,27) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 15 | 1239 (ø 82,60) | 6 (ø 0,40) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 13 | 1169 (ø 89,92) | 2 (ø 0,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 3 (ø 0,18) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 17 | 1461 (ø 85,94) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




