Jiří Němec
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Radkovice |
| 2024-2025 | TJ Sokol Březník |
| 2014-2015 | Fotbal Jevišovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 340 (ø 85,00) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Čáslavice - Radkovice | 1:4 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 16:30 | Radkovice - Myslibořice | 10:2 (7:2) | 70 | 70 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 16:30 | Radkovice - Blatnice | 5:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Výčapy - Radkovice | 7:1 (4:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 16:00 | Radkovice - Okříšky B | 3:1 (1:1) | 90 | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 19.09. 15:30 | Hartvíkovice - Radkovice | 4:2 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 15:30 | Radkovice - N. Syrovice | 7:2 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 4 | 340 (ø 85,00) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 12 | 1042 (ø 86,83) | 22 (ø 1,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,41) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 10 (ø 1,66) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 8 | 710 (ø 88,75) | 6 (ø 0,75) | 6 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 18 (ø 1,63) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 9 | 664 (ø 73,77) | 2 (ø 0,22) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 18 | 1611 (ø 89,50) | 22 (ø 1,22) | 9 (ø 0,50) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 20 | 1720 (ø 86,00) | 19 (ø 0,95) | 8 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 8 | 646 (ø 80,75) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 2 | 119 (ø 59,50) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 12 | 1079 (ø 89,91) | 9 (ø 0,75) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 1 | 31 (ø 31,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 12 | 973 (ø 81,08) | 5 (ø 0,41) | 8 (ø 0,66) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 23 | 1888 (ø 82,08) | 12 (ø 0,52) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 9 | 518 (ø 57,55) | 6 (ø 0,66) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 19 | 1334 (ø 70,21) | 10 (ø 0,52) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 6 | 322 (ø 53,66) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 27 | 2253 (ø 83,44) | 3 (ø 0,11) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 17 | 1171 (ø 68,88) | 19 (ø 1,11) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 7 | 522 (ø 74,57) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




