Martin Hýsek

2026-2027

SK Cézava

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 SK Cézava
2015-2016 SK Vojkovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
674 (ø 56,16) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:30 Dobšice - Cézava 2:2 (1:0) 25 65 0 0 0 ne
22.08. 10:30 Cézava - Ratíškovice 5:2 (2:0) 9 81 0 0 0 ne
28.08. 17:30 Tišnov - Cézava 2:2 (0:0) 31 59 0 0 0 ne
06.09. 16:00 Cézava - Rosice 2:2 (0:1) 9 81 0 0 0 ne
12.09. 10:30 Bosonohy - Cézava 3:2 (1:2) 62 62 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Cézava - Kohoutovice 3:0 (1:0) 77 77 2 0 0 ano
26.09. 15:30 Rousínov - Cézava 0:3 (0:1) 84 84 1 0 0 ano
04.10. 15:00 Cézava - M. Krumlov 3:0 (2:0) 64 64 1 0 0 ano
10.10. 13:30 Ivančice - Cézava 0:7 (0:2) 64 64 0 0 0 ano
18.10. 10:30 Mor. Knínice - Cézava 2:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Cézava - Boskovice 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Lednice - Cézava 2:1 (2:1) 69 69 0 0 0 ano

Jihomoravský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
192 (ø 64,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Višňové - Cézava B 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 14:00 Cézava B - Novosedly 3:2 (1:2) 46 46 0 0 0 ano
29.08. 16:30 Mikulov - Cézava B 1:6 (0:2) 56 56 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 7 297 (ø 42,42) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 3 192 (ø 64,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 22 1467 (ø 66,68) 6 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 25 1556 (ø 62,24) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 22 1779 (ø 80,86) 6 (ø 0,27) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 18 1482 (ø 82,33) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 24 1956 (ø 81,50) 2 (ø 0,08) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 10 836 (ø 83,60) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 8 561 (ø 70,12) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor 2 161 (ø 80,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 15 866 (ø 57,73) 2 (ø 0,13) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 12 725 (ø 60,41) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 13 735 (ø 56,53) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 4 209 (ø 52,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 11 450 (ø 40,90) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 8 436 (ø 54,50) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)