Roman Ondráček

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 SK Babice nad Svitavou

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
888 (ø 88,80) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 16:30 Babice - Kunštát B 1:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 10:30 Tuřany - Babice 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 13:30 Babice - Pozořice 2:4 (1:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:00 Medlánky - Babice 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 13:00 Babice - Svratka 3:5 (2:2) 90 1 0 0 ano
04.10. 12:30 Babice - Říčany 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Vysočany - Babice 3:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
18.10. 12:00 Babice - Bořitov 0:4 (0:4) 90 0 0 0 ano
25.10. 10:30 Kuřim B - Babice 6:4 (2:2) 78 78 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Babice - Lelekovice 2:2 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 12 1074 (ø 89,50) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 8 590 (ø 73,75) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 4 (ø 0,19) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 1 64 (ø 64,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 24 2144 (ø 89,33) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 6 380 (ø 63,33) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 20 1800 (ø 90,00) 3 (ø 0,15) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 3 254 (ø 84,66) 7 (ø 2,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 24 2160 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 24 2160 (ø 90,00) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 23 2070 (ø 90,00) 4 (ø 0,17) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A 1 54 (ø 54,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor 24 2147 (ø 89,45) 6 (ø 0,25) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)