Pavel Kápl
2026-2027
| Číslo hráče | 5 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol Záhoří |
| 2024-2025 | FC Semice |
| 2021-2022 | TJ Sokol Záhoří |
| 2020-2021 | TJ Sokol Záhoří |
| 2020-2021 | TJ Záhoří |
| 2016-2017 | TJ Sokol Záhoří |
| 2016-2017 | TJ Podolí II |
| 2015-2016 | TJ Sokol Záhoří |
| 2014-2015 | TJ Sokol Záhoří |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Písek | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 14 (ø 1,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Záhoří - Čížová B | 5:2 (3:1) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 17:00 | Hradiště B - Záhoří | 4:5 (2:1) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Bernartice B - Záhoří | 0:3 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Záhoří - Putim | 2:5 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Semice B - Záhoří | 1:2 (1:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Záhoří - Sepekov B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Záhoří - Skály | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Chyšky - Záhoří | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Záhoří - Sm. Lhota | 3:5 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Podolí - Záhoří | 1:2 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 8 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 14:30 | Oslov - Záhoří B | 4:3 (1:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Záhoří B - Albrechtice B | 5:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | Milenovice - Záhoří B | 5:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Božetice B - Záhoří B | 7:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Záhoří B - Vráž | 3:5 (2:3) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Krč - Záhoří B | 3:3 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Záhoří B - Kovářov B | 0:7 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 10:00 | Záhoří B - Borovany | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 11 (ø 2,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 16 (ø 1,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 10 (ø 0,66) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 12 (ø 1,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 16 (ø 0,76) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 6 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 8 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 7 (ø 0,36) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 6 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 11 | 832 (ø 75,63) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 17 | 1415 (ø 83,23) | 10 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




