Tomáš Blažek
2026-2027
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Hradiště |
| 2021-2022 | TJ Albrechtice nad Vltavou |
| 2020-2021 | TJ Hradiště |
| 2018-2019 | FK Protivín |
| 2016-2017 | TJ Hradiště |
| 2014-2015 | TJ Sokol Záhoří |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Písek | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Hradiště B - Bernartice B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Hradiště B - Záhoří | 4:5 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Putim - Hradiště B | 6:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Hradiště B - Semice B | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Sepekov B - Hradiště B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Hradiště B - Kluky | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Skály - Hradiště B | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Sm. Lhota - Hradiště B | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 2 | 156 (ø 78,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 4 (ø 0,28) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 234 (ø 78,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 9 (ø 0,37) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 7 (ø 0,28) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 5 | 392 (ø 78,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 9 (ø 0,39) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 2 | 74 (ø 37,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 12 (ø 0,80) | 4 (ø 0,26) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 5 | 390 (ø 78,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 8 | 382 (ø 47,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 12 | 808 (ø 67,33) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 8 | 711 (ø 88,87) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2331 (ø 89,65) | 12 (ø 0,46) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 26 | 2231 (ø 85,80) | 1 (ø 0,03) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 24 | 2087 (ø 86,95) | 10 (ø 0,41) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 4 | 303 (ø 75,75) | 4 (ø 1,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 5 | 417 (ø 83,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




