Jan Šidlák
2026-2027
| Datum narození | (31 let) |
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 7.4 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Tis |
| 2015-2016 | TJ Sokol Lučice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Mírovka - Tis | 2:3 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 16:30 | Telč - Tis | 2:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 15:30 | Lípa - Tis | 1:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.09. 10:15 | Tis - AFC B | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Kostelec - Tis | 1:9 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Tis - Pohled | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Tis - Pacov | 2:4 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Světlá - Tis | 2:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Jeřišno - Tis B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 15:00 | Tis B - Mírovka B | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Tis B - Ledeč B | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:30 | Chotěboř C - Tis B | 2:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 16:00 | Tis B - Světlá B | 2:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Leština - Tis B | 4:3 (4:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 10:00 | Tis B - Sobíňov | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Keřkov - Tis B | 7:2 (4:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.10. 10:00 | Tis B - Č. Bělá | 1:2 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 14:30 | Tis B - Habry | 0:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:00 | Tis B - Havl. Brod C | 7:5 (4:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 16:00 | Tis C - Č. Bělá B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Maleč - Tis C | 2:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 10:00 | Tis C - Rozsochatec B | 4:6 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Šmolovy B - Tis C | 1:8 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 3 | 183 (ø 61,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 13 | 1008 (ø 77,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 4 | 227 (ø 56,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 8 | 645 (ø 80,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 3 | 137 (ø 45,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 19 | 1664 (ø 87,57) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 7 | 317 (ø 45,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 7 | 238 (ø 34,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 4 | 285 (ø 71,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 14 | 768 (ø 54,85) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 8 | 540 (ø 67,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 2 | 115 (ø 57,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 2 | 25 (ø 12,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




