Marek Jilemnický

2026-2027

SK Tučapy

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 SK Tučapy

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Tábor | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Tučapy - Myslkovice 1:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 S.Ústí B - Tučapy 6:5 (2:2) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:00 Řepeč/Opařany - Tučapy 2:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:00 Tučapy - Borotín 2:3 (0:0) 90 0 0 0 ano

Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)
06.09. 17:00 Tučapy B - Makov 4:3 (1:2) 0 0 0 0 ne
03.10. 10:00 Chotoviny B - Tučapy B 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Mažice - Tučapy B 1:9 (1:3) 0 3 0 0 ne
25.10. 14:30 Tučapy B - Sudoměřice 3:0 (1:0) 90 1 0 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 20 1319 (ø 65,95) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 14 1260 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 21 1485 (ø 70,71) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 22 1814 (ø 82,45) 5 (ø 0,22) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 21 1729 (ø 82,33) 7 (ø 0,33) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 21 1372 (ø 65,33) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 5 324 (ø 64,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)