Jakub Volf
2026-2027
| Číslo hráče | 3 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol Záhoří |
| 2024-2025 | FC Semice |
| 2021-2022 | TJ Sokol Záhoří |
| 2020-2021 | TJ Záhoří |
| 2020-2021 | TJ Sokol Záhoří |
| 2018-2019 | TJ Sokol Záhoří |
| 2017-2018 | AFK Slavia Malešice |
| 2016-2017 | TJ Podolí II |
| 2016-2017 | TJ Sokol Záhoří |
| 2014-2015 | TJ Sokol Záhoří |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Písek | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Záhoří - Čížová B | 5:2 (3:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Hradiště B - Záhoří | 4:5 (2:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 06.09. 17:00 | Záhoří - Putim | 2:5 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.09. 17:00 | Semice B - Záhoří | 1:2 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 16:00 | Kluky - Záhoří | 5:1 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 15:00 | Chyšky - Záhoří | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 03.10. 16:00 | Záhoří B - Vráž | 3:5 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 5 (ø 0,27) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 4 (ø 0,20) | 4 (ø 0,20) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 5 (ø 0,45) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 6 (ø 2,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 2 | 70 (ø 35,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 8 | 628 (ø 78,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 16 | 1079 (ø 67,43) | 2 (ø 0,12) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 6 | 336 (ø 56,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 5 | 244 (ø 48,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




