Jiří Brůža

2026-2027

Mšené lázně

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 Mšené lázně

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
990 (ø 90,00) 1 (ø 0,09) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Vědomice - Mšené lázně 8:0 (4:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Mšené lázně - Malé Žernoseky 3:5p. (0:2) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Roudnice B - Mšené lázně 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Mšené lázně - Křešice 5:4p. (2:2) 90 1 0 0 ano
19.09. 16:30 Libotenice - Mšené lázně 9:1 (5:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 14:00 Mšené lázně - Žitenice 9:6 (6:2) 90 0 1 0 ano
03.10. 16:00 Bechlín - Mšené lázně 5:1 (3:0) 90 0 1 0 ano
10.10. 15:00 Mšené lázně - Dobříň 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Travčice - Mšené lázně 2:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Mšené lázně - Sulejovice 7:3 (3:1) 90 0 0 0 ano
31.10. 11:00 Terezín - Mšené lázně 4:2 (2:1) 90 0 1 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 16 1267 (ø 79,18) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 14 994 (ø 71,00) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,21) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B 16 1440 (ø 90,00) 9 (ø 0,56) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 6 447 (ø 74,50) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B 20 1800 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 7 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B 5 348 (ø 69,60) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 14 1244 (ø 88,85) 4 (ø 0,28) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 14 1216 (ø 86,85) 4 (ø 0,28) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 17 1370 (ø 80,58) 6 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 28 2403 (ø 85,82) 4 (ø 0,14) 7 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)