David Brůža

2026-2027

FK Travčice

PoziceeSport
Průměrná známka7.1

Kariéra

2026-2027 FK Travčice
2025-2026 ASK Lovosice
2025-2026 TJ Žitenice
2024-2025 ASK Lovosice
2021-2022 TJ Sokol Pokratice
2021-2022 Slavoj Bohušovice nad Ohří
2015-2016 Slavoj Bohušovice nad Ohří

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
527 (ø 87,83) 6 (ø 1,00) 3 (ø 0,50) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Travčice - Žitenice 6:2 (3:0) 85 85 2 1 0 ano
30.08. 17:00 Dobříň - Travčice 1:3 (0:1) 90 2 1 1 ano
06.09. 17:00 Travčice - Sulejovice 3:1 (2:0) 90 1 0 0 ano
12.09. 17:00 Milešov - Travčice 1:3 (0:3) 82 82 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Travčice - Vědomice 3:2p. (0:1) 90 1 0 1 ano
10.10. 16:00 Bechlín - Travčice 2:3 (2:2) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 5 437 (ø 87,40) 6 (ø 1,20) 2 (ø 0,40) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 16 1168 (ø 73,00) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,37) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 25 1826 (ø 73,04) 4 (ø 0,16) 8 (ø 0,32) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 3 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 28 2446 (ø 87,35) 8 (ø 0,28) 12 (ø 0,42) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 28 2520 (ø 90,00) 15 (ø 0,53) 12 (ø 0,42) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 26 2172 (ø 83,53) 5 (ø 0,19) 12 (ø 0,46) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 4 (ø 0,80) 4 (ø 0,80) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 2 (ø 0,13) 6 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 25 2190 (ø 87,60) 8 (ø 0,32) 12 (ø 0,48) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 24 2033 (ø 84,70) 5 (ø 0,20) 6 (ø 0,25) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. B 25 2172 (ø 86,88) 6 (ø 0,24) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 2 105 (ø 52,50) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 30 2588 (ø 86,26) 10 (ø 0,33) 6 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 9 582 (ø 64,66) 6 (ø 0,66) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)