David Kunert
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol České Kopisty |
| 2023-2024 | Brňany |
| 2023-2024 | TJ Sokol České Kopisty |
| 2021-2022 | Slavoj Bohušovice nad Ohří |
| 2021-2022 | Brňany |
| 2020-2021 | Brňany |
| 2019-2020 | TJ Sokol České Kopisty |
| 2018-2019 | Brňany |
| 2016-2017 | TJ Sokol České Kopisty |
| 2015-2016 | Brňany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 17:00 | Čes. Kopisty - Brozany B | 5:3 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Čes. Kopisty - Vchynice | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Křesín - Čes. Kopisty | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Čes. Kopisty - Velemín | 5:3 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Čes. Kopisty - Lovosice B | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Čížkovice - Čes. Kopisty | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 13 (ø 0,65) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 21 | 1892 (ø 90,09) | 5 (ø 0,23) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 7 (ø 0,26) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 22 | 1961 (ø 89,13) | 6 (ø 0,27) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 1 | 72 (ø 72,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 13 (ø 0,50) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 14 | 1116 (ø 79,71) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 22 | 1888 (ø 85,81) | 4 (ø 0,18) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 19 | 1583 (ø 83,31) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 17 | 1459 (ø 85,82) | 8 (ø 0,47) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 16 | 1304 (ø 81,50) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 4 | 316 (ø 79,00) | 4 (ø 1,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 6 | 429 (ø 71,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




