Marek Štekl
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol České Kopisty |
| 2015-2016 | Brňany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 17:00 | Čes. Kopisty - Brozany B | 5:3 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Čes. Kopisty - Vchynice | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Křesín - Čes. Kopisty | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Čes. Kopisty - Velemín | 5:3 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Libochovice B - Čes. Kopisty | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Čes. Kopisty - Lovosice B | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 8 | 656 (ø 82,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 3 (ø 0,14) | 8 (ø 0,38) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 3 (ø 0,13) | 6 (ø 0,27) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 3 (ø 0,27) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 9 (ø 0,42) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 23 | 2035 (ø 88,47) | 3 (ø 0,13) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 28 | 2520 (ø 90,00) | 3 (ø 0,10) | 13 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |




