Lukáš Hlávka

2026-2027

SK Šluknov

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Šluknov
2025-2026 MSK Benešov nad Ploučnicí
2019-2020 SK Šluknov
2017-2018 Hrdlořezy
2015-2016 AFK Slavia Malešice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Liberecký | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
08.08. 17:00 Šluknov - Stráž p. R. 0:2 (0:2) 0 0 0 0 ne

Ústecký | Děčín | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 5 (ø 0,50) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Šluknov B - Čes. Kamenice 8:0 (5:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 13:00 D. Habartice - Šluknov B 6:4 (2:4) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Šluknov B - D. Poustevna 4:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:30 Union Děčín - Šluknov B 2:6 (1:3) 90 0 1 0 ano
20.09. 14:00 Šluknov B - Markvartice 12:0 (3:0) 90 1 1 0 ano
04.10. 15:30 Šluknov B - H.Podluží 5:4 (1:1) 90 2 0 0 ano
10.10. 15:30 Rybniště - Šluknov B 1:6 (1:3) 90 1 0 0 ano
18.10. 14:30 Šluknov B - Benešov 2:3 (1:2) 90 0 0 1 ano
01.11. 14:00 Šluknov B - Mikulášovice 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
07.11. 13:30 Vel. Šenov - Šluknov B 3:2 (3:2) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 13 259 (ø 19,92) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 5 (ø 0,27) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 26 1980 (ø 76,15) 3 (ø 0,11) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 23 1548 (ø 67,30) 7 (ø 0,30) 8 (ø 0,34) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 23 1793 (ø 77,95) 5 (ø 0,21) 8 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 26 2059 (ø 79,19) 2 (ø 0,07) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 8 623 (ø 77,87) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 1 84 (ø 84,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.A třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 2 (ø 0,18) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. A 11 787 (ø 71,54) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. B 25 2074 (ø 82,96) 4 (ø 0,16) 14 (ø 0,56) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. A 15 1300 (ø 86,66) 3 (ø 0,20) 5 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. A 15 1334 (ø 88,93) 4 (ø 0,26) 9 (ø 0,60) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)