Tomáš Bizoň
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Rozvoj Trstěnice |
| 2025-2026 | TJ Chodský Újezd |
| 2024-2025 | FK Tachov |
| 2023-2024 | TJ Chodský Újezd |
| 2022-2023 | TJ Sparta Dlouhý Újezd |
| 2021-2022 | TJ Sokol Kšice |
| 2015-2016 | TJ Sparta Dlouhý Újezd |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 794 (ø 88,22) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 10:30 | Hroznětín - Trstěnice | 5:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 10:30 | Trstěnice - Mar. Lázně | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Fr.Lázně - Trstěnice | 6:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:30 | Trstěnice - H. Slavkov | 2:7 (2:4) | 82 | 82 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 12.09. 10:30 | Skalná - Trstěnice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 10:30 | Trstěnice - KV-Dvory | 1:14 (0:6) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Toužim - Trstěnice | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:30 | Trstěnice - Nové Sedlo | 3:5 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 10:30 | Trstěnice - Král. Poříčí | 1:10 (1:4) | 82 | 8 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 6 | 532 (ø 88,66) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 8 | 534 (ø 66,75) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 21 | 1846 (ø 87,90) | 4 (ø 0,19) | 8 (ø 0,38) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 24 | 2137 (ø 89,04) | 5 (ø 0,20) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 8 (ø 1,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 5 | 162 (ø 32,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 21 | 1844 (ø 87,80) | 13 (ø 0,61) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 20 | 1782 (ø 89,10) | 7 (ø 0,35) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 4 | 204 (ø 51,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 11 (ø 1,83) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 1 | 19 (ø 19,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 11 | 558 (ø 50,72) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 18 | 1544 (ø 85,77) | 4 (ø 0,22) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 16 | 666 (ø 41,62) | 1 (ø 0,06) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Pohár | 1 | 10 (ø 10,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 20 | 1768 (ø 88,40) | 11 (ø 0,55) | 8 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 1 | 30 (ø 30,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 10 | 740 (ø 74,00) | 2 (ø 0,20) | 6 (ø 0,60) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 8 | 459 (ø 57,37) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 16 | 1376 (ø 86,00) | 2 (ø 0,12) | 5 (ø 0,31) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |




