Karel Kalný
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Slovan Kvíčovice |
| 2025-2026 | TJ Sokol Kostelec |
| 2024-2025 | FK Holýšov |
| 2024-2025 | TJ Baník Mantov |
| 2022-2023 | SK Hradec 1946 |
| 2020-2021 | TJ Sokol Merklín |
| 2019-2020 | TJ Slavoj Stod |
| 2018-2019 | TJ Chotěšov |
| 2017-2018 | SK Hradec 1946 |
| 2015-2016 | TJ Slavoj Stod |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Kvíčovice - Meclov | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Česká Kubice - Kvíčovice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Kvíčovice - Klenčí | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Osvračín - Kvíčovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Kvíčovice - Hostouň | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Kvíčovice - Bělá | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Kdyně B - Kvíčovice | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Kvíčovice - Blížejov | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Tlumačov B - Kvíčovice | 4:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Kvíčovice - Koloveč B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Mrákov B - Kvíčovice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Kvíčovice - Holýšov B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 11 | 864 (ø 78,54) | 5 (ø 0,45) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 1 | 79 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 2 | 146 (ø 73,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 8 | 646 (ø 80,75) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 3 (ø 0,27) | 3 (ø 0,27) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 9 | 682 (ø 75,77) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 8 | 676 (ø 84,50) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 152 (ø 50,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 7 | 515 (ø 73,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 12 | 977 (ø 81,41) | 1 (ø 0,08) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 11 | 978 (ø 88,90) | 6 (ø 0,54) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 2 | 97 (ø 48,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 7 | 259 (ø 37,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A | 9 | 767 (ø 85,22) | 11 (ø 1,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 25 | 1728 (ø 69,12) | 8 (ø 0,32) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A | 13 | 1167 (ø 89,76) | 16 (ø 1,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 22 | 1733 (ø 78,77) | 3 (ø 0,13) | 6 (ø 0,27) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 166 (ø 83,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 17 | 1316 (ø 77,41) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 3 | 146 (ø 48,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




