Štěpán Průcha

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Sokol Teplýšovice
2025-2026 Ostředek
2015-2016 TJ Sokol Teplýšovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Benešov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
226 (ø 75,33) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Teplýšovice - Křivsoudov 2:0 (0:0) 90 1 0 0 ano
29.08. 17:00 Olbramovice - Teplýšovice 2:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
05.09. 17:00 Teplýšovice - Divišov 1:0 (1:0) 46 46 1 0 0 ano

Středočeský | Benešov | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
167 (ø 83,50) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Teplýšovice B - Jankov 4:0 (3:0) 77 77 2 0 0 ano
30.08. 17:00 Teplýšovice B - Ratměřice 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 3 226 (ø 75,33) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B 2 167 (ø 83,50) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 26 2298 (ø 88,38) 15 (ø 0,57) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 21 1531 (ø 72,90) 7 (ø 0,33) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 8 612 (ø 76,50) 12 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 22 1554 (ø 70,63) 6 (ø 0,27) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 9 667 (ø 74,11) 11 (ø 1,22) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 24 1843 (ø 76,79) 11 (ø 0,45) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 3 260 (ø 86,66) 6 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 22 1376 (ø 62,54) 4 (ø 0,18) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 5 390 (ø 78,00) 6 (ø 1,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 5 410 (ø 82,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 3 259 (ø 86,33) 4 (ø 1,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 13 767 (ø 59,00) 2 (ø 0,15) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 3 255 (ø 85,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 26 2107 (ø 81,03) 6 (ø 0,23) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 4 304 (ø 76,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 8 258 (ø 32,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 17 1293 (ø 76,05) 6 (ø 0,35) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)