Tomáš Lámr
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | SK Miletín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 751 (ø 83,44) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Hořice B - Miletín B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 14:00 | Miletín B - St. Paka | 4:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 10:30 | Dětenice - Miletín B | 0:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Miletín B - Kopidlno B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.09. 17:00 | Jičíněves - Miletín B | 1:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Miletín B - Libáň | 5:2 (2:2) | 31 | 31 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Milíčeves - Miletín B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Miletín B - Robousy | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Miletín B - Železnice B | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 6 | 481 (ø 80,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 20 | 1715 (ø 85,75) | 1 (ø 0,05) | 5 (ø 0,25) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 19 | 1636 (ø 86,10) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 14 | 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 7 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 25 | 2230 (ø 89,20) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 5 | 270 (ø 54,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 7 | 538 (ø 76,85) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 24 | 2116 (ø 88,16) | 3 (ø 0,12) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 7 | 586 (ø 83,71) | 4 (ø 0,57) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 21 | 1697 (ø 80,80) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 12 | 1014 (ø 84,50) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 11 | 474 (ø 43,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 11 | 944 (ø 85,81) | 7 (ø 0,63) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 10 | 298 (ø 29,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 19 | 1619 (ø 85,21) | 4 (ø 0,21) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




