Vít Krejčí
2025-2026
| Datum narození | (46 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Tatran Halenkov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 26.10. 14:30 | Halenkov B - Huslenky B | 3:0 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 16:00 | Leskovec - Halenkov B | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Zlínský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 755 (ø 75,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 16:30 | Halenkov - Brumov B | 3:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Val.Klobouky - Halenkov | 0:3 kont. (1:1) | 59 | 31 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 16:00 | Halenkov - Ústí | 5:1 (4:1) | 37 | 37 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 10:15 | Halenkov - Vlachovice | 4:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Bynina - Halenkov | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Halenkov - Choryně | 2:2 (0:1) | 80 | 80 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Halenkov - Bylnice | 1:2 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 15:00 | Hošťálková - Halenkov | 2:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Halenkov - Poličná | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Halenkov - Val.Klobouky | 2:2 (1:1) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 10 | 755 (ø 75,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 9 | 784 (ø 87,11) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 15 | 1319 (ø 87,93) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 11 | 834 (ø 75,81) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 7 | 592 (ø 84,57) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 9 | 722 (ø 80,22) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A | 2 | 156 (ø 78,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 3 | 232 (ø 77,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A | 5 | 424 (ø 84,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A | 9 | 787 (ø 87,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A | 5 | 344 (ø 68,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Vsetín | Okresní přebor | 2 | 123 (ø 61,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




