Michal Kratina
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 5.8 |
Kariéra
| 2025-2026 | Smečno |
| 2025-2026 | Sokol Zákolany |
| 2020-2021 | Smečno |
| 2019-2020 | Smečno |
| 2019-2020 | SK Baník Libušín |
| 2018-2019 | TJ Baník Švermov |
| 2017-2018 | Smečno |
| 2015-2016 | TJ Sokol Srbeč |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Kladno | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 6 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | V. Přítočno - Smečno | 1:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Smečno - Pozdeň | 6:1 (5:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Slovan Kladno - Smečno | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Smečno - Tuchlovice B | 5:4 (3:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Hostouň B - Smečno | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Smečno - Hrdlív | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Jedomělice - Smečno | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Smečno - Unhošť | 7:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Smečno - Švermov | 7:2 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Družec - Smečno | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Smečno - Brandýsek | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Olovnice - Smečno | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Smečno - Lhota | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 7 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 20.09. 16:30 | Smečno B - Blevice | 6:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.09. 16:00 | Plet. Újezd - Smečno B | 4:9 (2:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Smečno B - Zákolany | 17:0 (6:0) | 0 | 6 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 23 | 1964 (ø 85,39) | 1 (ø 0,04) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 6 (ø 1,20) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 23 | 2067 (ø 89,86) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 25 | 2231 (ø 89,24) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 9 | 780 (ø 86,66) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 1 | 82 (ø 82,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 13 | 1140 (ø 87,69) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 12 | 959 (ø 79,91) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 26 | 2180 (ø 83,84) | 11 (ø 0,42) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A | 22 | 1964 (ø 89,27) | 5 (ø 0,22) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 6 (ø 0,27) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |




