Martin Hůla

2026-2027

TJ Roztoky

PoziceBrankář
Průměrná známka6.7

Kariéra

2024-2025 FK Hýskov
2024-2025 TJ Roztoky
2021-2022 TJ Roztoky
2017-2018 Český Lev - Union Beroun
2015-2016 TJ Roztoky

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Lišany - Roztoky 2:3 (1:1) 90 0 1 0 ano
29.08. 17:00 Roztoky - Lubná 1:6 (0:1) 90 0 0 1 ano
12.09. 17:00 Roztoky - Lány 4:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Jesenice - Roztoky 2:4 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Roztoky - Zavidov 1:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Pavlíkov - Roztoky 3:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Roztoky - Pustověty 2:3 (2:1) 90 0 0 0 ano

Středočeský | Rakovník | IV. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 13:30 Roztoky B - Olešná 5:0 (4:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 13:00 Roztoky B - Lužná B 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 26 2340 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,19)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 3 195 (ø 65,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 5 (ø 0,20)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 4 254 (ø 63,50) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 25 2234 (ø 89,36) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,32)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 7 357 (ø 51,00) 4 (ø 0,57) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. B 2 134 (ø 67,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 26 2340 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 10 (ø 0,38)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 6 448 (ø 74,66) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 2 94 (ø 47,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 21 1890 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,14)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 8 616 (ø 77,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 11 937 (ø 85,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,27)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 22 1980 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 3 224 (ø 74,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 21 1747 (ø 83,19) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | Viola Cup 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)