Jan Gruber

PoziceObránce
Průměrná známka6.2

Kariéra

2017-2018 TJ Jiskra Bezdružice
2014-2015 TJ Jiskra Křelovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Tachov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
447 (ø 74,50) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Bezdružice - Černošín 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Bezdružice - Stříbro B 2:4 (2:2) 90 2 0 0 ano
05.09. 17:00 Erpužice - Bezdružice 4:1 (2:0) 44 46 0 0 0 ne
12.09. 17:00 Bezdružice - Staré Sedliště 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Bezdružice - Kostelec 1:2 (0:0) 43 43 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Bezdružice - Bernartice 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano

Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 17:00 Třemešné B - Bezdružice B 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 14:00 Bezdružice B - Ctiboř 3:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
13.09. 14:00 Holostřevy - Bezdružice B 4:3 (2:3) 90 0 0 0 ano
20.09. 13:30 Bezdružice B - Z. Chodov 1:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 10:30 Vranov - Bezdružice B 1:3 (1:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 4 314 (ø 78,50) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 10 610 (ø 61,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 5 387 (ø 77,40) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 18 1620 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,29) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 15 1353 (ø 90,20) 1 (ø 0,06) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 11 952 (ø 86,54) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 16 1410 (ø 88,12) 2 (ø 0,12) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 16 1370 (ø 85,62) 2 (ø 0,12) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 3 92 (ø 30,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 3 184 (ø 61,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 7 581 (ø 83,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 10 810 (ø 81,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 16 1327 (ø 82,93) 6 (ø 0,37) 5 (ø 0,31) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 15 1228 (ø 81,86) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 21 1846 (ø 87,90) 9 (ø 0,42) 6 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 9 700 (ø 77,77) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 21 1362 (ø 64,85) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 10 865 (ø 86,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)