Jakub Kindl
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Spartak Police nad Metují |
| 2025-2026 | TJ Sokol Hejtmánkovice |
| 2024-2025 | Spartak Police nad Metují |
| 2023-2024 | AFK Hronov |
| 2021-2022 | TJ Lokomotiva Meziměstí |
| 2019-2020 | TJ Slovan Broumov |
| 2015-2016 | Jiskra Martínkovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 458 (ø 65,42) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Police B - Vysoká | 3:0 (1:0) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.08. 17:00 | Police B - Třebechovice | 5:1 (2:1) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 16:00 | Provodov - Police B | 2:0 (0:0) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 13:00 | Police B - Solnice B | 5:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Malšovice - Police B | 4:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Police B - Meziměstí | 2:1 (1:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:30 | Teplice - Police B | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 13:00 | Police C - Zábrodí | 3:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 10:15 | Police C - Stárkov | 5:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 18:00 | Nové Město B - Police C | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Police C - J.Machov | 2:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 10:15 | Police C - Jaroměř B | 1:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 1 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 7 | 458 (ø 65,42) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 2 | 9 (ø 4,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 36 (ø 1,50) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor | 25 | 2038 (ø 81,52) | 20 (ø 0,80) | 10 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 25 | 2099 (ø 83,96) | 15 (ø 0,60) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 2 | 58 (ø 29,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 10 | 656 (ø 65,60) | 3 (ø 0,30) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor | 22 | 1908 (ø 86,72) | 17 (ø 0,77) | 7 (ø 0,31) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Náchod | III. třída | 12 | 1065 (ø 88,75) | 26 (ø 2,16) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Náchod | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. C | 3 | 199 (ø 66,33) | 2 (ø 0,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Náchod | III. třída | 11 | 990 (ø 90,00) | 8 (ø 0,72) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 2 (ø 0,18) |
| Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |




