Jakub Fürbacher

2026-2027

Struhařov

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 Křivsoudov
2023-2024 Struhařov
2022-2023 FC Slavoj Velké Popovice
2021-2022 Postupice
2020-2021 Struhařov
2016-2017 Postupice
2015-2016 Struhařov
2015-2016 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 5 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
06.09. 17:00 Struhařov B - Václavice 6:3 (3:1) 0 1 0 0 ne
12.09. 17:00 Postupice B - Struhařov B 2:4 (1:3) 0 3 0 0 ne
20.09. 16:30 Struhařov B - Pecerady 4:4 (3:1) 0 1 0 0 ne
04.10. 16:00 Struhařov B - Lešany 5:2 (2:2) 0 0 0 0 ne
18.10. 15:30 Struhařov B - Bílkovice B 3:3 (1:1) 0 0 0 0 ne

Středočeský | Benešov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
458 (ø 50,88) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Struhařov - Kondrac 3:1 (1:0) 46 46 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Ostředek - Struhařov 6:5 (2:2) 44 46 0 0 0 ne
13.09. 17:00 Struhařov - Kralovice 2:1 (1:0) 92 92 0 0 0 ano
20.09. 13:30 Struhařov - Miřetice 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:00 Struhařov - Bílkovice 4:1 (2:1) 36 54 1 0 0 ne
03.10. 16:00 Teplýšovice - Struhařov 3:0 (2:0) 54 36 0 0 0 ne
17.10. 15:30 Olbramovice - Struhařov 0:2 (0:1) 27 63 0 0 0 ne
25.10. 14:30 Struhařov - Divišov 2:2 (1:2) 25 65 0 0 0 ne
01.11. 14:00 Maršovice - Struhařov 4:3 (1:2) 44 46 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 5 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 4 272 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 21 1316 (ø 62,66) 3 (ø 0,14) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 5 (ø 1,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 23 1232 (ø 53,56) 5 (ø 0,21) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 4 (ø 1,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. D 13 845 (ø 65,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 9 412 (ø 45,77) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 23 1559 (ø 67,78) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 21 1731 (ø 82,42) 5 (ø 0,23) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 9 686 (ø 76,22) 1 (ø 0,11) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 17 1246 (ø 73,29) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 25 1881 (ø 75,24) 3 (ø 0,12) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 12 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 23 1377 (ø 59,86) 3 (ø 0,13) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 6 430 (ø 71,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. D 23 1120 (ø 48,69) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)