Michal Lovětínský
2026-2027
| Datum narození | (48 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Růžená |
| 2015-2016 | TJ Slavoj Třešť |
| 2015-2016 | Slavoj Polná |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 15:00 | Dušejov - Růžená | 4:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Růžená - Č. Hrádek | 5:1 (1:1) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 16:30 | Růžená - Batelov B | 4:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Růžená - Mrákotín | 1:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Rohozná - Růžená | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Růžená - Stonařov B | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Růžená - Beranov B | 2:3 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Růžená - Brtnice B | 6:5 (2:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 16 | 1194 (ø 74,62) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 13 | 1054 (ø 81,07) | 3 (ø 0,23) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 8 | 633 (ø 79,12) | 7 (ø 0,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 11 | 990 (ø 90,00) | 16 (ø 1,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 9 | 370 (ø 41,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 8 | 660 (ø 82,50) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 5 | 287 (ø 57,40) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 9 | 773 (ø 85,88) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 6 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 9 | 786 (ø 87,33) | 9 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 2 | 40 (ø 20,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




